Dietto
dietto sipariş
dietto aromalar
dezpack dietto
ideal kilo hesaplama

Dietto Nedir ?

dietto nedir

Bir bireyin tüm besin ihtiyacını oldukça düşük kalori miktarlarıyla karşılayıp herhangi başka bir diyete gereksinim duymadan oldukça başarılı sonuçlar alınmasını sağlayan bilimsel bir diyet programıdır. Türk Gıda Kodeksinin “Kilo Verme Amacıyla Üretilmiş Kalorisi Kısıtlanmış Gıdalar” tebliğine göre üretilmekte ve satışı gerçekleştirilmektedir. Dietto Programı’nda tüm süreç diyetisyenlerimiz tarafından kullanıcılarımızla birebir iletişimde olarak takip edilmekte ve düzenlenmektedir.

Dietto’yu kimler Kullanabilir? Kimler Bu Programı uygulayabilir

dietto'yu kimler Kullanabilir? Kimler Bu Programı uygulayabilir

Doğal bir gıda olduğundan herhangi bir hastalık veya ilaç ile negatif etkileşime girmez. Her yaş grubundan her türlü insan için uygulanması ve kullanılması mümkündür.  Hamilelikte de herhangi bir zararı olmamasına rağmen hamileliğin doğasıyla diyet programlarının aykırılık teşkil etmesinden dolayı bu süreçte Dietto Programı da dahil her hangi kalori ve besin kısıtlayıcı diyet önermemekteyiz. Aynı zamanda 13 yaş altı kullanımlar için pedagog tavsiyesi önermekteyiz.

Dietto Kullananların Yorum ve Görüşlerini  Nereden görebilirim?

Ürünümüz 12 yıldır Türkiye’de yaklaşık 500.000 kullanıcı ile en yaygın uygulanan diyet programlarındandır. Kullanıcı yorumlarını objektif olması açısından internet sitemizde yayımlamamaktayız. Sosyal medya ve çeşitli arama motorları üzerinden arama yaptığınız takdirde en objektif, gerçek kullanıcı yorumlarına ulaşabilirsiniz.

Dietto Ürünleri nelerdir

Bu Ürün öğün yerini alabilen oldukça lezzetli shake karışımları olarak sunulmaktadır. Süt, yoğurt veya kefir ile tüketilebilen bu karışımlar yoğun lifli yapısıyla ve zengin besin içeriğiyle sağlıklı ve maksimum tokluk hissi veren gıdalardır.  Enfes çikolata tadıyla Çikolatalı, En taze çilek tadıyla Çilekli, En çok tercih edilen aromalardandır. Aynı zamanda “Muzlu,  Hindistan Cevizli ve Damla Sakızlı olarak raflarda yerini almaktadır. Aroma değişiklikleri besin değeri olarak fark sağlamamakta, tamamının içeriği günlük tüm ihtiyacınızı karşılayacak vitamin, mineral ve çeşitli besinlerden oluşmaktadır.

Dietto’ya nasıl başlanılır ve süreç nasıl ilerler

Dietto’ya nasıl başlanılır ve süreç nasıl ilerler

Başlangıç ve devam safhalarından oluşan bilimsel olarak süreçler gözetilerek hazırlanmış bir programdır. Programın her aşaması diyetisyenlerimiz gözetiminde gerçekleşmekte olup maksimum ve en sağlıklı sonucu gözetmenizi sağlar.

Başlangıç Aşaması: Başlangıç öğünleri ile sürdürülmekte olup günde 5 öğün olarak program uygulanmaktadır. Bu süreç içerisinde çay, kahve vb içecekler şekersiz veya tatlandırıcı ile sınırsız olarak tüketilebilmektedir. Aynı zamanda diyet meşrubatların tamamı sınırsız olarak serbesttir.

Dietto Devam Aşaması:  Devam Öğünleri ile (günde iki öğün) devam ettirilmekte olup bir adet serbest öğün içermektedir. Aynı zamanda 3 ara öğün yaparak sizlere 6 öğün gıda alımı şansı vermektedir. Tüm bu öğün planlamaları sizlere gönderilen kullanım kılavuzunda belirtildiği gibi yine isteğiniz dahilinde diyetisyenlerimiz tarafından sizlere özel olarak planlanabilir. Tüm bu destekler için hiç bir ekstra bedel talep edilmez.

Dietto ile ara öğün kullanımı ne şekilde olur

Dietto sizlere oldukça fazla ara öğün seçeceği sunmaktadır. Bunların tamamı internet sitemizde ve kullanım kılavuzunda belirtildiği gibi yine sizin damak tadınıza göre diyetisyenlerimiz tarafından dilediğiniz şekilde değiştirilebilmektedir. Diyetisyenlerimiz tüm bu hizmetler için sizden hiç bir ücret talep etmezler.

Dietto’da sonuçlar garantili midir? Ya istediğim sonucu alamazsam?

Dietto programının tüm aşamaları diyetisyenlerimiz kontrol ve takibinde gerçekleşmekte olup size bilimsel bir çerçevede maksimum sonuçları vermek üzere gerçekleşmektedir. Dietto vaat edilen her sonucu garanti eder.  Yine de bu süreçte programa uyulmamasından kaynaklanan eksik sonuçlarda talebiniz doğrultusunda sorgusuz ve sualsiz ücret iade garantisi mevcuttur. Bunun için herhangi bir kanıt, belge vs istenmez. Bizler için beyanınız esastır. Ücret iadesi talep edebilir veya programa yeniden başlamak için tekrar bedelsiz ürün talep edebilirsiniz.

dezpack dietto

© 2018 Dietto - Tüm hakları Telesipariş Pazarlama İç ve Dış Tic Ltd Şti'ye aittir.

whatsapp